Інструкція з використання ємностей

Навантаження й розвантаження ємностей

Перед завантаженням ємності слід переконатися, що вона порожня. Тільки в порожньому стані можна робити навантаження і розвантаження пластикових ємностей будь-яких обсягів.

Навантаження ємностей невеликих обсягів слід здійснювати вручну, а великогабаритні - підйомним краном. Піднімати ємності необхідно за корпус.

Транспортування та зберігання

При транспортування ємностей головним фактором вибору транспорту є його вантажопідйомність і габарити, вони повинні відповідати параметрам ємності. Ємність не повинна піддаватися фізичного впливу. Транспортне положення - горизонтальне для горизонтальних і вертикальне для вертикальних ємностей. При перевезенні ємність повинна бути встановлена ​​в положенні «люк зверху» і закріплена страхувальними ременями.

Експлуатація пластикових ємностей

Перед тим як почати використовувати ємність, її слід добре промити питною водою з додаванням обеззараживающего розчину. При чищенні ємності спускатися необхідно по драбині. Після цього слід ретельно промити ємність питної води, видаляючи залишки обеззараживающего кошти. При експлуатації виробу необхідно керуватися таблицею стійкості поліетилену до різних речовин. Це є обов'язковою вимогою для забезпечення цілісності та функціональності ємності. Категорично заборонено використовувати ємності під тиском, для того щоб не створювався вакуум обов'язково встановлювати дихальний клапан. Ємності можна використовувати при температурі навколишнього середовища від -30 до +65 0С.

Ємність встановлюється тільки на рівній основі з параметрами поверхні не менше параметрів вироби, в умовах виключають вплив на неї агресивного середовища і потрапляння вологи всередину, окремо від хімічно активних речовин. Слід повністю виключити фізичний вплив. При зберіганні ємності необхідно дотримуватися стан, в якому вона надходить від виробника: люк закріплений, впускні і випускні патрубки заглушені.

Сполучні труби і шланги, способи їх кріплення.

Слід використовувати гнучкі з'єднання для того, щоб уникнути підвищеної напруги.

Використання ємностей для підземного монтажу.

Перед тим, як монтувати ємність під землю слід спеціально підготувати місце установки:

 1. Забезпечити рівне бетонну основу, спеціально підготовлений котлован зі стінками, що виключають контакт грунту з ємністю.
 2. Максимальна глибина установки - не більше 80 см (від кришки ємності до нульової позначки землі).
 3. Якщо рівень грунтових вод вище, ніж днище бака, ємність слід вставити в бетонний ізоляційний колодязь
 4. У процесі підземного монтажу кришка ємності повинна бути щільно закручена на горловині.
 5. Категорично заборонено піддавати стінки ємності зовнішньому тиску!

З метою правильного підземного монтажу необхідно виконати наступні дії:

 1. Підготувати котлован відповідних розмірів: допустима відстань від стінок бака - близько 30 см.
 2. На дні котловану підготуйте шар піску товщиною не менше 15 см. (Або армована бетонна стяжка) так, що б бак перебував на горизонтальній плоскій поверхні.
 3. Підготувати з'єднання і встановіть бак в котловані.
 4. З метою недопущення неочікуваного зменшення кількості стоку, переконайтеся в тому, що бак оснащений вентиляційною трубою, відповідної продуктивності насоса.
 5. Випробуйте підготовлені з'єднання (на цьому етапі не заповнюйте бак більш, ніж на 15 см).
 6. Якщо бак монтується в котлован без цегляної кладки, то необхідно провести «Гарцовка»: наповніть бак водою не більше, ніж на 15 см, і виконайте «Гарцовка» з суміші цементу і піску (1: 4) заливаючи водою, кожен шар якої не повинен бути більше 20 см і нижче рівня води в ємності на 5 см.

Примітка: Заборонено монтувати горловину, не передбачену виробником.

Увага! Причиною деформації ємності може стати неправильна обсипання бака під землею. У цьому випадку гарантія не передбачено.

ЗАБОРОНЕНО:

 • Навантаження на ємність зверху (в іншому випадку, необхідно змонтувати плиту перекриття).
 • Використовувати ємності під тиском.
 • Встановлювати бак на проїзних дорогах.
 • Монтувати ємність на рухомому крутому рельєфі, тому що є загроза виникнення зсувів.