Технологія виробництва

Продукція "Євро Пласт"

Ємності пластикові Euro Plast виготовлені за новітніми технологіями методом ротаційного формування. Всі види виробів багатошарові, суцільнолиті без швів. Ротаційне формування є універсальним способом переробки поліетиленових матеріалів, що дозволяє виробляти високоякісну конкурентоспроможну продукцію для різних сфер застосування; для домашньої і промислової експлуатації. Сьогодні компанія «Євро Пласт» представляє на ринку більше 100 видів накопичувальних багатошарових ємностей.

Пластикові ємності «Euro Plast», переваги: ​​

  • Тривалий термін експлуатації (через 50 років матеріал всього на 2% втрачає свої властивості)
  • Допустима експлуатація при температурі від -40 С до +70 С
  • Відсутність корозії
  • можливість виготовлення будь-яких форм і розмірів, об'ємом до 30 т
  • Мала вага (ємність 1000 л. важить 27 кг, 10 тонн - 223 кг.)
  • Конкурентоспроможні за ціною з металевим аналогічним ємностями

Суцільнолита про олочка без швів, що забезпечує герметичність і надійність можливість підземного монтажу при дотриманні технічних вимог проектних організацій.

Багатошаровість пластикових ємностей - головна перевага продукції компанії

Новітні технології, які впроваджені у виробництво, дозволяє пропонувати нашим клієнтам ємності з поліетилену двох-, трьох- і більше шарів. Це відбувається в результаті певного впливу на полімер при виготовленні резервуарів. Між молекулами утворюються додаткові поперечні хімічні зв'язки, які і покращують експлуатаційні властивості ємностей.

1-й зовнішній шар з харчового поліетилену (стандартно колір синій) забезпечує захист від проникнення ультрафіолетових променів, У його склад додається ультрафіолетовий стабілізатор, це запобігає процес цвітіння води в ємності.

2-й внутрішній шар  (в стандартному варіанті колір білий або блакитний), виготовляється з поліетилену, призначеного для харчових продуктів і питної води. 

«Euro Plast» - Ми робимо все, що б європейську якість стало доступним українським споживачам!